про проект

страница

Донецька громадська організація Центр Європейської Співпраці за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи реалізувала проекти «Твоя участь в процесі прийняття рішень” 2015 та «Ігри розуму у сучасному інформаційному просторі» 2014.

Головною метою проектів є консолідація молоді з різних регіонів України, освіта у сфері прав людини, ненасильницького вирішення конфліктів, критичної оцінки сучасного інформаційного простору, а також поширення ідеї активного громадянства, його значення у суспільстві та важливість громадської участі у прийнятті рішень влади.

Ідея проекту виникла протягом останніх місяців, коли Україна опинилася на порозі інформаційної війни, що призвела до розпалювання національної ворожнечі серед пересічних українців і відкритого збройного протистояння. Проект має на меті познайомити молодь з навичками критичного мислення та управління конфліктами, підвищити рівень правової освіти та покращити ставлення українського суспільства до своїх співвітчизників, які проживають у різних регіонах країни, подолати стереотипи і забобони, сприяти побудові сталого громадянського суспільства в Україні.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s